Авто Контрол – сите потребни документи за патување на едно место

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


Доаѓа време на летните одмори и патувања. Годинава повторно границите се отвораат, бидете подготвени и извадете ги сите потребни документи на едно место, без шетање од шалтер на шалтер, од институција во институција.

Во Авто Контол може да извадите : Меѓународна возачка дозвола, полномошно, зелен картон, патничко осигурување, проверка и полнење на клима уредот.

Сигурен и безбеден пат Ви посакува тимот на Авто Контрол!

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи