Прилепчанец нападнат со тврд предмет

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


На 12.07.2021  во ОВР-Прилеп, Р.С.(45) од Прилеп пријави дека по претходна вербална расправија бил физички нападнат со дрвен предмет од страна на едно лице. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи