Пронајден крушевчанецот кој се оддалечил од домот

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


На 12.07.2021 во атарот на с.Арилево, крушевско, од страна на полициски службеници пронајден е Д.Љ. (47) од Крушево, за кого на 11.07.2021 беше пријавено дека се оддалечил од домот.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи