Јас те губам – нов летен хит на Cyrillic ft. Лина Пејовска

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


Браќата Бојан и Андреј Иваноски од познатото прилепско дуо Cyrillic повторно не освежија со нов летен хит, овој пат во соработка со Лина Пејовска.

Станува збор за песната „Јас те губам“, која е преработка на оригиналната верзија од Роберт Билбилов.

Уживајте во музиката и поддржете ги локалните артисти.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи