Силниот ветар започна да крева цели скелиња во Точила

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


Граѓани испратија до нас фотографија од скелиња со тутун во населбата Точила кои силниот ветар пред малку сосема ги првртел.


Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи