НАШЕ ВРЕМЕ- Интервју со музичарот Вања Младеновски и уметницата Мери Дамеска

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


Во ова четврто издание на емисијата „Наше Време“ ќе може да ги погледнете интервјуата со музичарот Вања Младеновски и уметницата Мери Дамеска.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи