Прилепчанец поднел пријава за каснување од куче кое има сопственик

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


На 04.08.2021 во 10.30 часот во Полициската станица Прилеп, Д.В.(57) од Прилеп пријавил дека на ул.„Павел Шатев“ во Прилеп бил каснат куче, сопственост на П.Ц.

По документирање на случајот против сопственикот ќе биде поднесена соодветна пријава.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи