Се запалија четири бараки во населбата Варош во Прилеп

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


Во најстарата населба Варош во Прилеп четири бараки утрово беа зафатени од пожар.

Полиција и противпожарно возило се присутни на местото на настанот.

Засега нема официјални информации што го предизвикало пожарот.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи