Возило се заглави во Охридско езеро

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


Се појави видео од охридската плажа Градиште на кое се гледа возило кое е навлезено во водата. Околу него има луѓе кои се обидуваат да го извлечат.

Во описот на видеото стои дека човекот се обидел да извлече чамец, но брановите го зафатиле и возилото се заглавило.


Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи