Димитров со скршено рамо: 48 години сепак не биле исто што и 20

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


Вицепремиерот задолжен за европски прашања, Никола Димитров на социјалните мрежи соопшти дека го скршил рамото.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи