За неполни 24 часа граѓанската иницијатива „ЧЕ ВРЕДИ“ ги собра потписите


За неполни 24 часа граѓанската иницијатива “ЧЕ ВРЕДИ” ги собра потписите за поддршка на независната советничка листа и кандидатурата за градоначалник, и повеќе од тоа.

Ви благодариме за поддршката и во добро здравје се гледаме на 17 Октомври кога со својот глас ќе ја потврдиме нашата заедничка намера да свртиме нов лист во практикување на локалната власт.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи