ВИДЕО: Јовчески: СДСМ за 4 години го уназади Прилеп, со ВМРО-ДПМНЕ доаѓа развој на економијата, инфраструктурата, инвестициите

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


СДСМ за 4 години го уназади Прилеп, со ВМРО-ДПМНЕ доаѓа развој на економијата, инфраструктурата, инвестициите и проекти за младите.


Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи