(ВО ЖИВО) Изјава на министерот за здравство Венко Филипче и градоначалничката на Тетово Теута Арифи

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


Во тек е прес конференцијата на министерот за здравство Венко Филипче и градоначалничката на Тетово Теута Арифи кои ќе известат за состојбата со корона вирусот во Тетово.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи