Во понеделник еве кои делови од Прилеп ќе немаат електрична енергија

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


Во понеделник, 30 август, поради реконструкција и модeрнизирање на дистрибутивната мрежа без електрична енергија од 9.30 часот до 12.00 часот ќе бидат улицата „Војводинска“ во Прилеп, старо Фурорд, Кам Маркет.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи