Нема подолги задржувања за влез и излез од државата

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


На граничните премини утринава нема подолги задржувања за влез и излез од државата, соопшти Авто мото сојузот на Македонија.

Интензитетот на сообраќај надвор од градските средини е умерен, а сообраќајот се одвива непречено по суви коловози.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи