Следете во живо – Свечена владина седница по повод јубилеј – 30 години независност

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


Во тек е свечена владина седница по повод јубилеј – 30 години независност.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи