Прилепчанец нападнат и ограбен кај Здравствениот дом од 2 непознати лица


На 02.09.2021 во Полициската станица Прилеп, Ц.Н. (78) од Прилеп пријави дека во близина на Здравствен дом Прилеп две лица физички го нападнале и му одзеле пари.  Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи