Свежо, сончево време со мала локална облачност

Facebook
Twitter
Email
Print


Времето денеска ќе биде наутро свежо, а преку денот сончево со мала локална облачност. Ќе дува слаб до умерен претежно северен ветер. УВ=7

Во Прилеп и регионот, температурата ќе се движи од 9 °C до 27 °C.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи