Zero Gravitation – нов хит на Cyrillic во соработка со Лара

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Прилепското дуо, браќата Бојан и Андреј Иваноски или попознати како Cyrillic го пуштија во етер нивниот најнов хит Zero gravitation, овој пат во соработка со Лара.

Уживајте!

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи