ВИДЕО – Дел од атмосферата на концертот на Supehiks Banda Instrumentale на „Цело е кога се има 30“

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


Со настапот на Supehiks Banda Instrumentale вчера заврши мултимедијалниот фестивал „Цело е кога се има 30“, кој што во изминативе 15 дена се одвиваше во Прилеп и Крушево.

Погледнете дел од забавата која што ја приредија Суперхикс.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи