Ацка Тушевска Јованова од Прилеп е добитничка на 12.000 ден од најновиот инстант лоз Аморова стрела


Најновиот инстант на Државна лотарија Аморова стрела започна да брои среќни добитници кои пристигнуваат во нашите благајни по своите добивки.

Ацка Тушевска Јованова од Прилеп е добитничка на 12 000 ден од најновиот инстант лоз Аморова стрела.

Добитниот лоз го купила нејзината мајка и за неа вели дека е верен играч на игрите на среќа на Државна лотарија.

Доказ за тоа се неколкуте добивки кои ги имале претходно. Ве потсетуваме дека палетата на инстант лотарија неодамна ја збогативме со новитетите Аморова стрела и Макси Златна рипка.

Нестрпливи сме да ги слушнеме и споделиме Вашите среќни приказни.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи