Недостаток на вода во хотелската зона и неколку улици во Крушево

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Недостаток на вода во текот на денот во Крушево имаат хотелите и делови од подолу наведените улици.

Томе Никле
Мише Ефтим
Никола Карев
Нико Доага
Тодор Проески

Причината за прекинот е работа на дефект.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи