Уапсена млада прилепчанка во чиј дом полицијата пронашла прашкаста материја

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


На 27.09.2021 околу 18.00 часот на ул.„Круме Волнароски“ во Прилеп, полициски службеници од Полициската станица Прилеп ја лишиле од слобода Р.М.(32) од Прилеп. При претрес во нејзиниот дом, извршен со судска наредба, била пронајдена прашкаста материја.

По целосно документирање на случајот против неа ќе биде поднесена соодветна пријава.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи