Свежо и студено утро, дневна температура до 22 °C

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


Времето денеска ќе биде наутро биде ведро и студено, а преку денот претежно сончево со слаб јужен ветер.

Во Прилеп и регионот, температурата ќе се движи од 5 °C до 22 °C.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи