Најнова Услуга во Авто Контрол – Детално хемиско чистење на ентериерот на автомобилите

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


Почитувани, кога ќе го посетите вашиот партнер Авто контрол, можете да бидете сигурни дека вашето возило ќе биде во најдобрата можна состојба. А потоа, како горд сопственик, можете да ги искористите многубројните ексклузивни услуги.

Најнова Услуга во Авто Контрол

  • Детално хемиско чистење на ентериерот на Вашиот автомобил со професионални машини и хемиски средства.

 

Чуствувајте се како да имате ново возило! Возете се во чист, блескав и дезинфициран автомобил!

Довербата препуштете ја на Авто Контрол Прилеп.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи