Најнова Услуга во Авто Контрол – Детално хемиско чистење на ентериерот на автомобилите


Почитувани, кога ќе го посетите вашиот партнер Авто контрол, можете да бидете сигурни дека вашето возило ќе биде во најдобрата можна состојба. А потоа, како горд сопственик, можете да ги искористите многубројните ексклузивни услуги.

Најнова Услуга во Авто Контрол

  • Детално хемиско чистење на ентериерот на Вашиот автомобил со професионални машини и хемиски средства.

 

Чуствувајте се како да имате ново возило! Возете се во чист, блескав и дезинфициран автомобил!

Довербата препуштете ја на Авто Контрол Прилеп.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи