ВИДЕО – Сугарески: ПРИЛЕП ВЕЛО ГРАД – 5.5 км. нова велосипедска инфраструктура

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


Градиме нова современа вело инфраструктура во Прилеп долга 5.5 км. За здрави животни навики, за чиста животна средина, вели во најновото соопштение кандидатот за градоначалник на Прилеп од редовите на СДСМ, Горан Сугарески.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи