ВИДЕО – Дел атмосферата од импровизираниот напад на Участакот и огнометот по повод 11 октомври во Прилеп

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


Погледнете дел од атмосферата од импровизираниот напад на Участакот и огнометот по повод 11 Октомври вечерва во Прилеп.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи