64 годишно лице од прилепско пријавило каснување од куче

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


На 11.10.2021 во ОВР Прилеп, Љ.К.(64) од с.Смолани, прилепско, пријавил дека во неговиот двор во с. Смолани бил каснат од куче.

По документирање на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи