ЛДП Прилеп: Екологија е приоритет

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Општинскиот комитет на ЛДП Прилеп денес го уредија излетничкото место во с. Ореовец. Станува збор за донација на ЛДП Прилеп и носителот на нивната советничка листа, Јане Станокоски.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи