OВР Прилеп: Пријава за скршено стакло од штаб на политичка партија на ул. „Орде Чопела“

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


На 18.10.2021 околу 20.30 часот во ОВР Прилеп било пријавено дека во периодот од 22.30 часот на 17.10.2021 до 07.00 часот на 18.10.2021 било скршено стакло од штаб на политичка партија на ул.„Орде Чопела“.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи