Физички нападнато лице од с. Дебреште

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


На 20.10.2021 во Полициското одделение Ропотово било пријавено дека во угостителски објект во с. Дебреште бил нарушен јавниот ред и мир со физички напад извршен од А.Ш. врз Е.Д., двајцата од с. Дебреште. Според пријавеното, тој притоа употребил и стаклен предмет.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи