Денеска сончево време со променлива облачност и температура до 11 °C

Facebook
Twitter
Email
Print


Времето денеска ќе биде сончево со променлива облачност поголема во јужните делови. Ќе дува слаб до умерен ветер од југоисточен правец.

Во Прилеп и регионот, температурата ќе се движи од 4 °C до.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи