Репертоар на театарот „Војдан Чернодрински“ за петок и сабота

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


Репертоар на театарот „Војдан Чернодрински“

Петок, 29.10.2021 – 19.30

„Да инспекторе, Престава со грешки“ , режија Синиша Ефтимов

Сабота 30.10.2021 – 19.30 ч.

„Да инспекторе, Престава со грешки“ , режија Синиша Ефтимов

Резервации на 076 442 378

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи