Победа против Борец, во сабота на градски стадион во Прилеп

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


Екипата на Победа од Прилеп ќе одигра пријателска средба против Борец, за време на ноемврискиот репрезентативен циклус.

Во сабота пријателската средба со Борец ќе се одигра на „Градскиот стадион“ во Прилеп, со почеток од 13:00 часот и ќе биде од отворен карактер.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи