Броеви за донации за Матеј Алексоски – А1 143 488 и Телеком 143 137

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


На Алексоски Матеј од Прилеп му е потребна нашата помош да собере финансиски средства за операција која треба да се изврши во Србија.

Операцијата чини 2.350 евра, а заедно со патни трошоци и постоперативна рехабилитација потребни се вкупно 6.000 евра.

Средства сега може да донирате и на броевите за донаци : А1 143 488 и Телеком 143 137

Исто и на следнава жиро сметка : 200001992069107 во Стопанска банка Скопје.

Како и да го исконтактирате семејството на телефонскиот број : 076-665-146!

Во прилог пресметката за операцијата која треба да се изврши во декември:

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи