Пијано рецитал на Зоран Пехчевски вечерва во Прилеп

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


Вечерва во Домот за култура  „Марко Цепенков“ во Прилеп со почеток во 19 часот ќе се одржи Пијано рецитал на Зоран Пехчевски.


Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи