„ГЛЕМБАЕВИ“ во среда и четврток на репертоарот на „Војдан Чернодрински“

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


Во среда и четврток на репертоарот на „Војдан Чернодрински“ ќе биде поставена претставата „ГЛЕМБАЕВИ“ во режија Бранко Брезовец.

Среда, 17.11.2021 -19.30ч.

Четврток, 18.11.2021 -19.30ч.

 

Резервации на влезници на

тел.076 442 378.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи