Се одложува претставата „ГЛЕМБАЕВИ“ закажана за среда и четврток

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


Од прилепскиот театар информираат дека се одложува претставата „ГЛЕМБАЕВИ“ во режија Бранко Брезовец, која беше ставена на репертоарот за среда и четврток. Од театарот додаваат дека навремено ќе ги известат граѓаните кога повторно ќе биде закажана претставата.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи