„Глембаеви“ во петок и сабота на репертоарот на театарот „Војдан Чернодрински“

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


Репертоар на театарот „Војдан Чернодрински“:

Петок, 26.11.2021-19.30

„Глембаеви“, режија Бранко Брезовец

 

Сабота, 27. 11.2021 -19.30

„Глембаеви“, режија Бранко Брезовец

 

Резервации на тел.076 442 378.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи