Тутунски комбинат Прилеп бара 180 работници на 3 месеци – плата 15.340 денари

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


Тутунски комбинат Прилеп бара 180 работници на определено работно време од 3 месеци , платата 15.340 денари, а огласот кој е објавен денеска трае само до петок, 26.11.2021 година.


Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи