„Hellbound“ – нова корејска серија која ги урива сите рекорди на гледаност

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

„Hellbound“ е новата корејска серија која што за многу кратко време успеа да ги сруши сите рекорди на гледаност и да ја симне од врвот „Squid game“.

Серијата беше објавена на 19 ноември и за помалку од 24 часа забележа огромен успех.

Оваа комбинација на хорор и акција преку ноќ стана глобален феномен.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи