Крводарителска акција во понеделник, 29 ноември, во Црвен крст Крушево

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


Клуб на млади на Црвен крст на РМ – Општинска организација Крушево ве поканува на крводарителска акција.

Акцијата ќе се одржи во понеделник, 29 ноември 2021, од 09:30-14:30 во просториите на Црвен крст Крушево.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи