Скршени таблите со натпис на УЈП Прилеп и Фондот за пензинско и инвалидско осигурување на Македонија – филијала Прилеп

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


На 24.11.2021 во ОВР Прилеп, управникот на Управата за јавни приходи – регионална дирекција Прилеп пријавил дека со тврд предмет било скршено стаклото над влезната врата од управата на ул. „Прилепски бранители“ во Прилеп.
Се преземаат мерки за расчистување на случајот.
На 24.11.2021 во ОВР Прилеп, од Фондот за пензинско и инвалидско осигурување на Македонија – филијала Прилеп било пријавено дека со тврд предмет биле искршени таблите со натпис на управната зграда. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи