Italy vs Macedonia (FIFA World cup Qatar 2022) – трејлер на прилепчанецот Мартин Пресилски

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


Во пресрет на натпреварот Македонија против европскиот првак Италија во плеј-офот за пласман на Светското првенство во Катар во 2022 година, прилепчанецот Мартин Пресилски, кој стана познат по изработката на прекрасни мотивирачки видеа за нашите спортисти овој пат со трејлер токму за овој натпревар.

Уживајте во видеото и навивајте за Македонија, ништо не е незвоможно!

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи