Приведен прилепчанец кај кого полицијата пронашла марихуана

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


На 02.12.2021 во Прилеп, полициски службеници од ОВР Прилеп го лишиле од слобода М.Ј.(34) од Прилеп, затоа што кај него била пронајдена марихуана.

Тој бил приведен во полициска станица и по целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи