Четврток – ден на градоначалникот Јовчески за средба со граѓаните

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


Граѓаните на општина Прилеп ќе имаат можност да остварат средба со градоначалникот Борче Јовчески и тоа секој четврток од 13:00 до 16:00 часот во просториите на општина Прилеп.

На овие средби граѓаните ќе можат да разговараат за голем број идеи, предлози, барања и проблеми.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи