„Визер“ денеска продава билети за само 2 евра

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


„Визер“ денеска продава билети за само 2 евра.

„Промоцијата важи за одредени летови и зависи од достапностa. Цена е за еднонасочен лет, заедно со административната такса.

Цената опфаќа една рачна торба (макс. димензии: 40x30x20 cm). За торба со тркалца и секое парче пријавен багаж, треба да се доплати.

Цената важи само за резервации извршени на wizzair.com и апликацијата за мобилни уреди WIZZ. Наведениот број на билети (50 илјади) по цена од 1,99 евро важи на 14 декември 2021 година за одредени летови со поаѓање пред 28 февруари 2022 година“,  соопштуваат од компанијата.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи