Прилепчанец физички нападнат во угостителски објект на ул. „Андон Слабејко“ во Прилеп


На 13.12.2021 во ОВР Прилеп, Т.Д.(54) од Прилеп пријавил дека во угостителски објект на ул.„Андон Слабејко“ во Прилеп бил физички нападнат од едно лице. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи