Пејо со нов музички спот „Плаво картонче“ – за болниот здравствен систем

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


Пејо во продукција на Инфо Компас го издаде својот нов музички видео спот насловен како „Плаво картонче“. Спотот има за цел да го престави нашиот болен здравствен систем и сите предизвици со кои се соочуваат пациенти кога ќе влезат во тој бирократски лавиринт.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи