Градоначалникот Јовчески на средба со децата од Порака и Ѕуница

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Градоначалникот Борче Јовчески денеска ги посети дневниот центар “Ѕунуца“ и Центарот за поддршка на лица со интелектуална попреченост “Порака“.

На штитениците им подели новогодишни пакетчиња поскаувајќи им многу здравје и среќа во Новата 2022 година.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи